Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Otwieranie się tylniej szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Otwieranie się tylniej szyby

    ... moznaby bylo zapytac na forum np LEONa albo GOLFa - oni tez maja takie same silniki jak my. Ciekawe czy im tez brzeczy. Sprawdzielm w ETCE - numery czesci sa te same.

  • #2
    [O1] Otwieranie się tylniej szyby

    Witam - mam problem z tylnią lewą szybą ,która czsami podczas jazdy sama się otwiera . Kiedyś całkiem i niemogłem jej zamknąć(jak by komort miał sygnał zamknięcia ) teraz do połowy, miałem przypadek, że po powrocie ze sklepu była otwarta ( DO POŁOWY).Może ktoś miał taki,lub podobny przypadek.mam Octawie z 1998r SLX 1.8 20V bez alarmu- z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich OCTAVIOMANIAKÓW.
    KOZIEŁ

    Komentarz


    • #3
      Przegląd instalacji na połaczeniu drzwi-słupek pekajace przewody. Gdzies czytałem temat, niepamietam tytułu i autora, moduł komfortu jest zalewany woda. Moduł powinien znajdowac sie w drzwiach kierowcy.
      Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
      Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
      A mówiła mama -
      "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
      http://campaign.scania.com/v8/

      Komentarz


      • #4
        szyby

        miałem taki przypadek
        u mnie to nie były kable w słupku drzwi,ale woda wdarła sie w zamek przednich drzwi kierowcy i zaczął fisiować.proponuje ci rozebrać każde drzwi i posprawdzać czy nie zawilgotniały połączenia.
        pozdro
        Spartanie nie pytają jak wielu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

        Komentarz


        • #5
          DARIO1970_2008, znam identyczny przypadek w golfie III - winna była wiazka w drzwiach kierowcy. Tylko, ze tam wszystkie 4 szyby otworzyło - zima, snieg mróz....- przyciski nie reagowały - udało sie naszczeście domknąć szyby z zamka (golfik miał domykanie szyb z kluczyka)
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X